Kysy chatissa Avautuu uuteen ikkunaan

Sijoittajawebinaarit

Tervetuloa Nordean maksuttomiin webinaareihin! Webinaareissa kuulet ajankohtaisia asioita sijoitusmarkkinoista sekä tietoiskuja tuotteisiin, palveluihin sekä säästämiseen ja sijoittamiseen liittyen. Webinaarien kesto on n. 1 tunti josta asiaosuus kestää n. 30-45 minuuttia. Loppuaika on varattu yleisön esittämien kysymyksien vastaamiseen.

Tulevat webinaarit

Ilmoittaudu webinaariin

Webinaari on verkossa toteutettava tapahtuma. Ilmoittauduttuasi saat webinaarista muistutuksen sekä osallistumisohjeet sähköpostiisi päivää ennen tilaisuutta. 

Lista tulevista webinaareista
AihePäiväAikaIlmoittautumis-linkki
Kansainvälinen sijoitusstrategia, huhtikuu6.4.20219.00IlmoittauduAvautuu uuteen ikkunaan
Kansainvälinen sijoitusstrategia, toukokuu4.5.20219.00
Kansainvälinen sijoitusstrategia, kesäkuu1.6.20219.00
Kansainvälinen sijoitusstrategia, heinäkuu6.7.20219.00
Kansainvälinen sijoitusstrategia, elokuu3.8.20219.00
Kansainvälinen sijoitusstrategia, syyskuu7.9.20219.00
Kansainvälinen sijoitusstrategia, lokakuu5.10.20219.00
Kansainvälinen sijoitusstrategia, marraskuu2.11.20219.00
Kansainvälinen sijoitusstrategia, joulukuu7.12.20219.00
Menneet webinaarit

Aloita kuukausisäästäminen helposti

Digitaalinen sijoitusneuvojamme Nora opastaa sinut säännöllisen rahastosäästämisen alkuun askel askeleelta 7 minuutissa.

Aloita säästäminen Noran avulla